צילומי CT וצילומים פנורמים

בכדי להעניק טיפולי שיניים מורכבים, רופאי השיניים נעזרים בצילום שיניים, וזאת על מנת שהרופא יוכל לראות באמת מה קורה בפיו של המטופל ולמצוא את הדרך היעילה ביותר לביצוע הטיפול.

צילום שיניים הינו אמצעי המשמש את רופאי השיניים לאבחון בעיות שיניים וכל חלל הפה, החל מהיווצרות חורים ועששת אופן צמיחת השיניים הגלויות והנסתרות וכלה באיבוד מסת עצם.

בזכות הצילום יוכל רופא השיניים לראות באופן ברור ומדויק יותר את מבנה השיניים כולל שורשי השיניים. כלומר, להבין בדיוק מה מתנהל בפנים ורק לאחר מכן להחליט על הטיפול המתאים.

סוגי צילומי שיניים

במרפאות רשת טופז ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות לצילום שיניים הניתנות למטופלים, בהתאמם לסוג הטיפול המיועד:

  • צילום פנורמי – צילום שיניים שמביא תוצאה משולמת לכל חלל הפה ומבוצע באופן חיצוני. לרוב מבצעים צילום שיניים פנורמי לטיפולים מורכבים כגון: יישור שיניים, השתלות ועוד.
  • צילום נשך – צילום שיניים נשך הינו צילום המיועד בכדי לאבחן חורים, עששת ומצב כותרות/גשרים בשיניים.
  • צילום שיניים סי.טי (CT) – צילום תלת מימדי של השיניים, לאבחון מדויק יותר, בעיקר לפני ביצוע השתלת שיניים.
  • צילום סטטוס – צילום שיניים המקנה אבחנה מושלמת לפני טיפול מורכב של שיניים מאחר והינו מעניק תוצאות מכמה זוויות צילום שונות.

לפני שאנו ניגשים אל רופא שיניים, רצוי שנעשה סקר שוק מקדים ונבחר במרפאה מקצועית ומוסמכת בלבד שתוכל להעניק לנו את הטיפולים המתקדמים ביותר, לרבות צילום שיניים איכותי ולא נתפשר על פחות מכך, אחרי הכל מדובר בשיניים שלנו. יתרה מכך, מומלץ לוודא שעושים לכם צילום C.T. לפני פעולה כירורגית כגון שתלים, השתלת עצם, הרמת סינוס וכד’, צילום זה תורם המון להצלחת הטיפול.

מרפאות רשת טופז, המתמחות ומספקות שירותים מתקדמים בתחום רפואת השיניים, לרבות צילומי שיניים לכל מטרה. במרפאה מועסקים צוותים מיומנים המעניקים שירות אישי ומקצועי לכל מטופל, מרגע ההתקשרות הראשונית ועד לסיום התהליך! אנו מבצעים את הצילומים הנדרשים כחלק מבדיקת אבחון של כל המטופלים שלנו.

רוצים לדעת עוד? אנו מזמינים אותכם לפגישת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות? צוות טופז עומד לשירותכם וישמח לענות על כל השאלות!

חייגו אלינו עוד היום 4990* או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם עם את כל הפרטים.

העולם התקדם – כך גם רפואת השיניים!

אולי יעניין אותך גם:

Untitled-5

עקירת שן

עבור רבים המשמעות של עקירת שן היא שלא ניתן להציל אותה ושלאחר העקירה נצטרך להסתדר בלעדיה ולמצוא פתרון למלא את החלל. עקירת שן נתפסת כמהלך

קרא עוד »

רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות כתר חרסינה או לקבל ייעוץ מקצועי?
השאירו פרטים:

או פשוט חייגו אלינו עוד היום: 072-3943385

גלילה לראש העמוד