השתלת שיניים מחיר

לקביעת בדיקה חינם וקבלת הצעת מחיר מדוייקת,
השאר פרטים:

השתלת שיניים

מחירים, עלויות ודברים שחשוב לברר טרם הטיפול

אם אתם עוד מתלבטים איפה לעשות השתלת שיניים ריכזנו עבורכם נקודות שיעזרו לכם לערוך סקר שוק בצורה טובה ונכונה ולעמוד על ההבדלים בין המרפאות והרופאים בכל הקשור לקביעת עלות השתלת שיניים.

שיניים תותבות או השתלת שיניים- מחיר לעומת אי נוחות

אחת ההתלבטויות המרכזיות שמלוות גברים ונשים שחסרות להם שיניים קשורה בבחירה שבין השתלת שיניים לבין שימוש בשיניים תותבות. בעוד שיניים תותבות מקשות על השגרה היומיומית, אפשר להבין מדוע השתלות שיניים זוכות לפופולאריות רבה יותר. השתל הדנטלי מוחדר למעשה אל עצמות הלסת ולאחר שתהליך הייצוב מסתיים, ניתן להמשיך אל השלב הבא ולשחזר את השיניים שנעלמו עם הזמן. אם אתם מתלבטים האם זוהי הדרך הנכונה עבורכם ולמה בהשתלת שיניים המחיר הוא לא הפרמטר הקריטי, המאמר הזה בדיוק בשבילכם. הנקודות שריכזנו עבורכם יעזרו לכם לערוך סקר שוק בצורה טובה ונכונה ולעמוד על ההבדלים בין המרפאות והרופאים בכל הקשור לקביעת עלות השתלת שיניים.

img11

הקשר בין איכות לבין עלות השתלת שיניים

כשאתם מחליטים לעבור השתלת שיניים מחיר הוא ללא ספק הפקטור חשוב שצריך לבדוק. יחד עם זאת ישנם עוד פקטורים שחשובים לא פחות. בין שלל הפרמטרים המשפיעים על מחיר השתלת שיניים, איכות נמצאת ללא ספק בראש הרשימה. סוגי השתלים המיועדים ואיכות החומרים שאיתם עובד הרופא המטפל שלכם הם חלק בלתי נפרד מחישוב עלות הטיפול. זוהי נקודה חשובה משום שלעיתים אנחנו עשויים להתפתות לבחור באפשרות הזולה ביותר שמוצעת לנו, אבל אין זה אומר שהיא האפשרות הטובה ביותר. למעשה, אם תבחרו השתלת שיניים מתוך שיקולי מחיר בלבד, אתם עשויים להסב לעצמכם נזק לא מבוטל.

כך, השתלה שאיננה איכותית, שתתבצע על ידי רופא נטול ניסיון או מיומנות מתאימה, היא השתלה שתיכשל במבחן הזמן, ובהתאם גם במבחן העלות.

לקביעת בדיקה חינם וקבלת הצעת מחיר מדוייקת,
השאר פרטים:

smilings2

השתלת שינייםמחיר קשור לניסיון הרופא

פרמטר נוסף וחשוב לא פחות הוא הניסיון של רופא השיניים שלכם ורמת המקצועיות שלו. בהשתלות שיניים, מחירים יכולים להיות נמוכים מאוד, אבל המחיר הזול עלול להתברר כקשור באופן הדוק לרמת המקצועיות של הרופא בהשתלות מהסוג הזה. לכן, כשאתם מבצעים השוואת מחירים וסוקרים את מחירי השתלת שיניים, השקיעו עוד כמה רגעים בבחינת הוותק של הרופא ושל הצוות שלו, רמת המקצועיות שלו והמלצות עליו. במידת האפשר תוכלו גם לקבל חוות דעת של מטופלים קודמים ולוודא שאתם מטילים את האחריות על החיוך שלכם בידיים המקצועיות ביותר.

השתלת שינייםמחיר נובע ממורכבות הטיפול

לפקטור הזה, יש השפעה אדירה על עלות השתלת שיניים, הוא אולי ברור מאיליו ובכל זאת נעניק לו מקום של כבוד. כל סיטואציה שונה, כל מטופל זקוק לטיפול שונה ובמקרים שונים עשויה להידרש השתלה מורכבת יותר. חשוב שתזכרו, אם אתם צריכים לעבור השתלת שיניים מחיר מושפע באופן ניכר ממורכבות הטיפול הנדרש. למשל, אם יעלה הצורך בקיום מספר טיפולים נוספים לצורך השלמת התהליך, הרי שהמחיר הכולל יהיה גבוה יותר. אם נדרשים כתרים או עזרים נוספים, גם הם ישפיעו על עלות השתלת השיניים. הדרך הטובה ביותר לדעת מה צפוי להיות המחיר היא להגיע למרפאת השיניים לבדיקה, ולאפשר לרופא לספק אבחון מדויק ותכנית טיפול מוגדרת.

cover

השתלת שינייםמחיר נובע מאיכות

כפי שניתן לראות, בהליך השתלת שיניים, מחיר קשור במספר רב של משתנים. עם זאת, נדמה שלכולם מכנה משותף אחד, והוא איכות הטיפול שתקבלו. לכן, בעודכם עורכים סקר השוואת מחירים הכניסו לטבלת החישובים שלכם גם מדדים איכותיים יותר, לרבות מקצועיות המטפל, מקצועיות הצוות, ניסיונו של הרופא והציוד שבו הוא משתמש. נכון, ייתכן שתוכלו למצוא רופאים שיבצעו את ההשתלה בעלות נמוכה קצת יותר, אבל לפני שאתם ממהרים להפקיד בידיהם את המפתחות לשיניים שלכם, בדקו את ההצעה שלהם לעומק, קראו את האותיות הקטנות והכירו את הרופא שמיועד לטפל בכם. כך תצמצמו סיכונים עד כמה שאפשר.

מזמינים אתכם ליצור קשר עם מרפאת השיניים בירושלים של טופז ולקבל את כל המידע הרלוונטי.

קבעו איתנו פגישה ללא עלות הכוללת בדיקה
להצעת מחיר משתלמת במיוחד

אולי יעניין אותך גם:

IMG_8062

בלה ניאזוב

שיננית מוסמכת .R.D.H שיננית מוסמכת ע”י משרד הבריאות. ניסיון של 5 שנים בתחום. חברה באגוד השינניות הישראלי (IDHA).  

קרא עוד »
topaz-main-slider_indi_2_2

עקירה כירורגית

אנחנו עושים כל מאמץ להימנע ממצב של עקירת שן, אך בעת ביצוע העקירה, אנחנו דואגים שזו תבוצע בצורה העדינה ביותר

קרא עוד »

רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות כתר חרסינה או לקבל ייעוץ מקצועי?
השאירו פרטים:

או פשוט חייגו אלינו עוד היום: 072-3943385

גלילה לראש העמוד