השיניים שלי מרפאת שיניים טופז

ברוכים הבאים לעולם חדשני, איכותי ומקצועי ברפואת שיניים מתקדמת .במרפאות טופז בירושלים ובתל אביב תמצאו את מיטב הטכנולוגיה ואת מיטב הרופאים שהוכשרו לטפל באמצעים המתקדמים ביותר הקיימים היום בתחום. וכל זאת למה? כדי שכל מטופל ומטופלת, מילד ועד סבתא, יוכלו ליהנות מטיפול מהיר, יעיל, קצר, ולצאת הביתה עם חיוך רחב.

את מרפאות טופז הקימו האחים אגדי, רופאי שיניים, בשנת 2006. האחים שמו להם כמטרה לאתר כל קידמה בעולם רפואת השיניים, לאמץ כל מחקר בתחום, לפעול כדי להעניק למטופלים סביבה רפואית עם מקסימום פתרונות ומינימום התרוצצות. זו גם הסיבה שמרפאות “טופז” מעניקות טיפולים מורכבים בהרדמה מלאה למבקשים, ציוד רפואי וחדרי ניתוח, כמו כן צוות מקצועי המשרת נאמנה את קהל הלקוחות.

תחומים בהם אנו פורצי דרך בתחום רפואת השיניים:

 • שיקום פה ושתלים: במרפאות “טופז” תוכלו לבצע שיקום פה מלא, בהרדמה מלאה או חלקית ובתום כמה שעות לחזור הביתה עם חיוך.
 • כירורגיית פה ולסת: ניתוחי חניכיים, הרמת סינוסים ושחזור שיניים.
 • שיקום פה: גשרים, תותבות, ושחזורים אסתטיים.
 • טיפולי שורש מלאים: מפגש אחד, בן כשעה, לטיפול שורש מתחילתו ועד סופו.
 • אסטטיקה של הפה: הלבנות שיניים בשיטה הייחודית ” BRITESMILE” . חידוש והחלפת סתימות ללבנות. בניית שיניים בהתאמה מלאה לנראות הפה. שחזור ושיקום.
 • טיפולי שן משמרים: סתימות, כתרים, טיפולי שורש.
 • צילומי שיניים מלאים ללא עלות. ב”טופז” כחלק בלתי נפרד מהטיפול מתבצעים כל סוגי הצילום ללא עלות. החל מסי-טי וכלה מצילום פנוראמי.

שיקום פה בטכנולוגיה מתקדמת

במרפאות “טופז” מוצא כל לקוח את מלא האפשרויות לטיפול. יש הבוחרים בהרדמה חלקית ויש המבקשים טיפול מורכב כמו שיקום פה מלא בהרדמה מלאה. מרפאות “טופז” הן מהמעודכנות יותר בישראל בכל הקשור לציוד טיפול וניתוח. הדבר מעניק לכל מטופל את האפשרות להגיע לשיקום פה חלקי או מלא ולצאת תוך כמה שעות הביתה, עם חיוך גדול.

הפתרונות הטכנולוגיים והקדמה מאפשרת כיום גם הקלה על מחיר הטיפולים שכן כל פעולה כיום יכולה להיעשות בדיוק מדעי, במהירות ובהליך שיקום מהיר.

שיקום פה הינו טיפול מתקדם וחדשני שרק רופאי שיניים וצוות מיומן ובעל ניסיון ומקצועיות, יוכל לבצעו בצורה הנכונה והטובה ביותר. על כן, לא כדאי להתפשר ויש לפנות אל מרפאת שיניים מובילה בתחום בכדי לעבור את השיקום בהצלחה רבה.
מרפאת השיניים טופז מובילה בארץ בטיפולי שיניים, ושיקומי פה. למעשה כשמדברים עלשיקום פהמדברים כמעט על כל סוגי טיפולי השיניים המוכרים, בין הפשוטים ביותר כגון: הלבנת שיניים, ביצוע סתימות ועד לטיפולי שיניים מורכבים כגון: גשרים לשיניים, השתלות שיניים, בעיות במבנה וסגר השיניים .

מרפאת השיניים טופז חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע להענקת שירות אישי, מהימן ומקצועי בעל תוצאות טובות לשביעות רצון המטופל.
הצוות המעולה של מרפאות השיניים טופז כולל: רופאי שיניים, סייעות, שינניות, ילווה אתכם אישית בכל שלבי הטיפול עד לשיקום פה מלא. במהלך הדרך יעזרו הרופאים וצוות העובדים בטכנולוגיה המתקדמת כדי להמחיש לכם בתוכנת הדמיה את כל אחד משלבי הטיפול על לתוצאה הרצויה. כך שאתם כמטופלים שותפים מלאים ברזי הטיפול ובכך הפחדים והחרדות נעלמים כלא היו.

השתלת שיניים

השתלת שיניים הינה תהליך פורץ דרך של שיקום הפה, מתאימה לכל מי שחסר לו החל משן אחת ועד לכל השיניים בפה. השתלות שיניים במרפאות שיניים טופז מתבצעים ע”י רופאים בכירים ומכשור מתקדם . טיפול באמצעות השתלת שיניים משפר באופן משמעותי את איכות חיי המטופל כך שמטופלים חסרי שיניים שלא יכלו בעבר ללעוס ולהנות מסוגי מזונות שונים,חוזרים להנות באופן מלא מאיכות חיים טובה ומבריאות פה מלאה.

השתלת השיניים מחזירה למטופל את היכולת ללעוס, את המראה האסתטי של פה מלא בשיניים לבנות ובריאות ואת הביטחון העצמי. אחוזי ההצלחה של השתלות השיניים הוא גבוהה מאוד ועומד על כ-95% בחמש השנים הראשונות ומחקרים רבים שנערכו מעידים על כך שלשיניים המושתלות אורך חיים של יותר מ- 25שנה.

מהו שתל דנטאלי?

שתל דנטאלי הינו תחליף לשורש של שן שנעקרה, הוא עשוי מתכת ונראה כמו בורג. שתל חדש משמש כיסוד לשן חדשה והתקנתו כרוכה בניתוח ובהרדמה מקומית. בראש השתל קיימת הברגה פנימית שעליה יורכב הכתר שנועד להחליף את כותרת השן.

תהליך השתלת שיניים

השתלות שיניים מתבצעות תחת הרדמה מקומית או הרדמה מלאה. רופא מומחה מחדיר שתלים עשויים טיטניום לחניכיים של המטופל. לאחר שהשתל נקלט, מתבצעת הלבשת השן. תפקידו של השתל שהוחדר לשן לשמש כעוגן לשן שתולבש עליו בעתיד.
ישנם מספר סוגים של שתלים. הרופא המנוסה הוא זה שיחליט איזה סוג של שתל מתאים למטופל. הלבשת השן באופן סופי תתבצע רק לאחר שיתברר שהשתל נקלט באופן מוצלח.
בתום תהליך של השתלות שיניים המטופל חוזר לתפקוד מלא והוא יוכל ליהנות שוב מחיוך בפה מלא, מאכילה, לעיסה ותחושת טעם מלאה של האוכל,כפי שהכיר לפני שנים.

טיפול שיניים בהרדמה מלאה

השימוש בהרדמה מלאה במהלך טיפול שיניים מיועד למבוגרים ולילדים אשר סובלים מחרדה מטיפול שיניים, רפלקס הקאה, מוגבלות גופנית או נפשית, מוגבלות בריאותית ומחלות כרוניות.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה


טיפולי שיניים בהרדמה כללית במרפאות טופז עוזרים הן למטופל והן לצוות הרופאים,לרכז את תוכנית הטיפול ליום אחד,כך שהמטופל מורדם והצוות הרפואי יכול לבצע את תוכנית הטיפול המלאה בשלמות.

טיפול שיניים בהרדמה מלאה מיועד ל…

·למטופלים החרדים מטיפולי שיניים (חרדה דנטאלית) כך שהחרדה לא מאפשרת להם לעבור את הטיפול גם במקרים של כאב קיצוני ודלקתיות.
בזכות ההרדמה הכללית הם מסוגלים לעבור את הטיפולים באופן מרוכז כשהחרדה איננה עוד.

·מטופלים שמעוניינים לסיים שיקום מורכב במפגש אחד מטופלים הקצרים בזמן ,שיגרת יומם עמוסה ואינה מאפשרת סידרת טיפולים ארוכה,מעדיפים להגיע ליום טיפול אחד בהרדמה מלאה ובכך לסיים את מגוון הטיפולים.

·מטופלים שהזניחו את השיניים/הפה והרופא ממליץ להם לעבור את הטיפולים המורכבים בהרדמה מלאה ביום אחד אינטנסיבי.

במרפאות השיניים טופז הרדמה מלאה מתבצעת ע”י רופא מרדים בחדר ניתוח במרכז הרפואי עתידים מדיקל סנטר ברמת החייל בתל אביב. ההליך הרפואי עומד בדרישות משרד הבריאות.

אסתטיקת הפה

בשנים האחרונות עלתה מאוד מודעות המטופלים לאסתטיקת הפה. מטופלים רבים פונים למרפאות השיניים טופז בחיפוש אחר פתרון אופטימאלי בהשבת השיניים הקדמיות לצבען ולצורתן המקורי. בעזרת טכניקות חדשניות,ניתן לבצע שיחזור שיניים,המחזירים את השיניים לקדמותן,מבחינה תפקודית ומבחינה אסתטית. שיניים משוחזרות במרפאות טופז נראות כשיניים טבעיות ומחזירות את החיוך למטופל.

ציפוי שיניים קומפוזיט NANO COMPOSITE

ציפוי שיניים בסגנון קומפוזיט מורכב בחלק הקדמי של השיניים כלומר,בשיניים החותכות,האמצעיות בקדמת הפה שנראות בכל חיוך או דיבור. ציפוי הקומפוזיט מופק מחומר סינטטי העשוי משרף ומשמש את תעשיית השיניים גם במילוי שיניים. הציפוי מודבק לשיניים ע”י דבק חזק במיוחד המונע התנתקות ציפי השיניים מהשן עצמה.

לציפי שיניים זה יש יתרונות מרובים הן מבחינה אסתטית והן מבחינת עמידות לאורך שנים רבות. ציפוי שיניים זה נראה טבעי ומאפשר למטופל לחזור לשגרת יומו במהירות וביעילות. ניתן לסיים פרוצדורה רפואית זו במפגש טיפולי אחד במרפאת שיניים טופז.

הלבנת שיניים בשיטת BRITESMILE

הלבנת שיניים בשיטתBRITESMILE במרפאות שיניים טופז מבוצעת תחת פיקוח רפואי מלא, של רופא מוסמך וצוות סיוע אדיב ומקצועי.

טיפול זה ,הלבנת שיניים מתבצע במרפאות טופז בשעה אחת בלבד ,לאחר אבחון ע”י רופא שיניים מנוסה בתחום ייחודי זה. טרם ביצוע ההלבנה המטופל עובר טיפול אצל השיננית, כהכנה לקראת הלבנת השיניים.

תוצאות הלבנת השיניים:

 • BRITESMILEמשיגה שיפור ממוצע של 8 דרגות צבע
 • הטיפול בשיטתBRITESMILEנמשך כשעה אחת בלבד
 • התוצאות נשארות למשך שנים
 • BRITESMILEבטוחה לחלוטין ואינה פוגעת בשן או בחניכיים
 • הטיפול מבוצע במרפאות טופז אך ורק על ידי רופאי שיניים מוסמכים

רוצים לדעת עוד? אנו מזמינים אותכם לפגישת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות? צוות טופז עומד לשירותכם וישמח לענות על כל השאלות!

חייגו אלינו עוד היום 4990* או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם עם את כל הפרטים.

העולם התקדם – כך גם רפואת השיניים!

אולי יעניין אותך גם:

300x300_יגאל-גרנות

ד”ר יגאל גרנות

ד”ר יגאל גרנות מכהן כמנהל המחלקה לרפואת הפה ומנהל תכנית ההתמחות ברפואת הפה במרכז הרפואי לגליל בנהריה. סיים את לימודיו בפקולטה לרפואת שיניים של UMSA

קרא עוד »
img11-300x300

השיניים שלי מרפאת שיניים טופז

ברוכים הבאים לעולם חדשני, איכותי ומקצועי ברפואת שיניים מתקדמת .במרפאות טופז בירושלים ובתל אביב תמצאו את מיטב הטכנולוגיה ואת מיטב הרופאים שהוכשרו לטפל באמצעים המתקדמים

קרא עוד »
Lifestyle_Aftercare_02

שתלים דנטליים

שתלים דנטליים מאפשרים לשחזר כמה שיניים ואף לסת שלמה, ושיטה זו מחליפה את השיניים התותבות והלא נוחות של פעם

קרא עוד »
topaz-main-slider_indi_2_2

עקירה כירורגית

אנחנו עושים כל מאמץ להימנע ממצב של עקירת שן, אך בעת ביצוע העקירה, אנחנו דואגים שזו תבוצע בצורה העדינה ביותר

קרא עוד »

רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות כתר חרסינה או לקבל ייעוץ מקצועי?
השאירו פרטים:

או פשוט חייגו אלינו עוד היום: 072-3943385

גלילה לראש העמוד