מגמה חדשה: טיפול שיניים הוליסטי

מדהים לגלות שהקידמה לא רק מפתחת טכניקות חדשות, מוציאה לאור עוד תוכנות, ממזערת מכשירים ובאופן כללי משתכללת ומצליחה לבצע משימות מורכבות באמצעות מהלכים יותר פשוטים, קצרים ובטוחים, אלא בין היתר הקידמה גם יודעת להביט אחורה ולהחזיר לקדמת הבמה מגוון שיטות מסורתיות שהוכיחו את עצמן לאורך ההיסטוריה. אי לכך ראוי להתעדכן שכיום לצד השתלות שיניים ביום אחד, גם מציעים למטופלים טיפול שיניים שמושתת על השיטה ההוליסטית.

האם גם לך הטיפול מיועד?

מהו טיפול שיניים הוליסטי? ובכן מדובר במגמה חדשה שמבוססת על חוכמה עתיקה, כזו שבין היתר כוללת שמנים טבעיים, דיקור ואף היפנוזה. למי זה טוב? בעיקרון לכולם, אך בעיקר לכל מי שמפחד להגיע לכיסא רופא השיניים, לאנשים שמבקשים אורח חיים כמה שיותר בריא ואף לאנשים שאלרגיים לחלק מהחומרים הקונבנציונליים.

מי אמר שטיפול שיניים זה מפחיד?

השיטות המסורתיות ידועות לאורך שנים, אך היה זה ד”ר מישל מורו שפיתח את יסודות השיטה אי שם בשנות ה70. מאז ועד היום השיטה התפרסמה ואף הורחבה, כך שבין היתר היא גם משלבת דיקור סיני ואף היפנוזה. מכאן שבמקום שאנשים יקבלו זריקת הרדמה מקומית ויהיו מבועתים מעצם ההליך, הרי שבאמצעות היפנוזה הם יכולים להגיע אל מרפאת שיניים בירושלים באופן רגוע, עובדה שמסייעת לרופא לעבוד כראוי (כיוון שהמטופל נינוח) ושמעודדת את המטופל להגיע לסך הטיפולים הנדרשים, פשוט כי הם כבר אינם מאיימים.

נפלאות הגישה ההוליסטית

אם נעצור להבין את בסיס השיטה, נסביר שהגישה ההוליסטית טוענת שבעיה במוקד מסוים עשויה להצביע על בעיה כללית אחרת, משמע בעיה באזור השיניים מצביעה על חוסר איזון בגוף. כמו כן, הגישה ההוליסטית טוענת שכל שן מייצגת איבר אחר בגוף ועל כן כאשר יש בעיה בשן ראוי לבחון את האיבר המקביל, כך שהרבה פעמים כשמטפלים באיבר עצמו, גם מטפלים בשן.

מתכות? אפשר גם אחרת!

שיטת טיפול שיניים הוליסטית דוגלת שיש להתאים לכל מטופל את החומר הטיפולי שנכון עבורו, ועל מנת לעשות זאת הרופאים ההוליסטים נעזרים בשיטת אבחון קינסיולוגיה, מכשיר ביקום (מכשיר לאבחון וטיפול ביו אנרגטי) ואף במטוטלת. עוד נציין שבשיטה זו הרופאים מעדיפים להימנע כמה שניתן מגשרים, תותבות ובאופן כללי ממתכות. מדוע? לצורך הדוגמה נתמקד בכספית ונציין שהיא מפיצה אדים רעילים במהלך הצחצוח והלעיסה, וכאשר אותם אדים נספגים בגוף, הם עשויים להוביל לשלל בעיות בריאותיות, כגון עייפות כרונית, אלרגיות וכדומה.

האם אתה רגיש?

לצד העובדה שאלמגאם (חומר פופולארי ברפואת השיניים שמכיל כ50% כספית) עשוי להיות בעייתי ואף מגוון מתכות אחרות, יש אנשים שאינם רגישים ועל כן כאשר ניגשים אל רופא שיניים בירושלים שמתמחה בשיטה ההוליסטית, הוא יכול לבחון רגישויות ואף את רמת הכספית בגוף. בדיקות אלו יכולות להיערך באמצעות בדיקת דם, בדיקת שיער, בדיקת ביקום ואך קיימים אמצעים ממוחשבים, כך שאם רק רוצים, ניתן להבין האם להשקיע בחלופות, או להישאר עם הסתימות הרגילות. מה עושים אם מגלים שרגישים? ניתן להחליף לסתימות לבנות ואף קיימות חלופות נוספות.

נמצאים במקום טוב!

שנסכם? טוב לדעת שישנה חלופה, טוב לדעת שגם אם כואבת הכתף ייתכן שרופא השיניים (ההוליסטי) עשוי לסייע, טוב לדעת שניתן להתאים טיפול אישי – טוב לדעת שהקידמה אינה שוכחת להביט אחורה ובו זמנית לכוון קדימה!

אולי יעניין אותך גם:

topaz-main-slider_indi_2_2

עקירה כירורגית

אנחנו עושים כל מאמץ להימנע ממצב של עקירת שן, אך בעת ביצוע העקירה, אנחנו דואגים שזו תבוצע בצורה העדינה ביותר

קרא עוד »

רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות כתר חרסינה או לקבל ייעוץ מקצועי?
השאירו פרטים:

או פשוט חייגו אלינו עוד היום: 072-3943385

גלילה לראש העמוד