טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים הם ללא ספק חיוניים, לא רק לטובת השמירה על שיניים צחורות ועל חיוך מושלם. ברוב המקרים אנחנו נזקקים לטיפולים כדי להתמודד עם דלקות או כאבים חמורים, למשל. הבעיה היא שעבור לא מעט גברים ונשים מדובר בטיפולים מעוררי חרדה. הם מפחדים מרופא השיניים, חוששים מהמכשירים שממלאים את הקליניקה ובעיקר חרדים מהכאב שעשוי להתלוות לתהליך הטיפול עצמו. טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הם בדיוק הפתרון עבור המטופלים הללו. כך תוכלו לעבור את הטיפול בקלות רבה יותר, וגם לרופא צפויה עבודה יעילה במיוחד.

היתרונות הנלווים לטיפולי שיניים בהרדמה מלאהטיפולי שיניים בהרדמה מלאה

העובדה שטיפולי שיניים בהרדמה מלאה נוחים יותר עבור המטופל היא כמעט ברורה מאיליה. מי שנלחץ לקראת ביקור שגרתי במרפאה בוודאי יעדיף לעבור טיפול שיניים בהרדמה מלאה, ולהפחית את הלחץ. אלא שיש עוד יתרון אחד חשוב לפתרון הזה, והוא יעילות העבודה. רופאים רבים מעידים שכאשר הם מבצעים טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הם יכולים לבצע את הטיפול באופן מדויק ומהיר, ללא עיכובים מצד המטופל הנרגש. יתרה מכך, כאשר המטופל זקוק למספר הליכים במסגרת המפגש עם הרופא, ניתן להשלים את המלאכה בטיפול אחד בלבד, במקום להזמין את המטופל למפגשים נוספים.

מה חשוב לדעת לפני ביצוע טיפולי שיניים בהרדמה מלאה?

אם אתם עומדים לעבור טיפול בקרוב והאפשרות לעשות זאת תחת הרדמה מלאה קורצת לכם, רצוי שתבחנו מראש כמה פרמטרים קריטיים שישפיעו על הטיפול שלכם. לפני הכל רצוי לזכור שעל פי הנחיות משרד הבריאות טיפולי שיניים בהרדמה מלאה חייבים להתבצע רק כאשר נוכח בחדר רופא מרדים שמוכר על ידי המשרד. רופא השיניים שלכם חייב גם הוא לעבור הכשרה מקיפה כדי שיוכל להציע טיפולי שיניים בהרדמה, ובמסגרת ההכשרה יעבור גם הכשרות משלימות, לרבות קורס החייאה קרדיולוגית. אם שני המשתנים הללו מתקיימים, ומרפאת השיניים שבה אתם עומדים לעבור את התהליך היא מרפאה שקיבלה את אישור משרד הבריאות לבצע טיפולי שיניים בהרדמה, אתם בהחלט במקום הנכון.

כך מתבצעים טיפולי שיניים תחת הרדמה כללית

כאמור, במהלך הטיפול נדרשת נוכחותו של רופא מרדים, ולרוב יהיו בחדר גורמים מקצועיים נוספים, לרבות אחות חדר ניתוח וסייעות בעלות הסמכה לסייע במתן טיפולי שיניים תחת הרדמה מלאה. במהלך הטיפול ולאחר הרדמה כללית ניתן יהיה לבצע שורה של פעולות, לרבות טיפולי שורש, עקירות ושתלים. אם המחשבה על הצוות המקצועי ועל ההרדמה מטרידה אתכם, חשוב שתזכרו שאין סיבה אמיתית לחשוש. הצוות שמקיף אתכם הוא מיומן ומוכשר לביצוע הטיפול, ובסופו של דבר אתם עומדים להיכנס לתהליך שיחסוך לכם זמן יקר, עלויות לא מבוטלות וגם כאב. מי שרגיש לו במיוחד וחושש בגללו מהביקורים אצל רופא השיניים בהחלט ימצא שהפתרון הזה יעיל במיוחד.

יתרונות נוספים בטיפולי שיניים בהרדמה מלאה

כאמור, טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הם פתרון מופלא לכל מי שחושש מהביקור אצל הרופא, אבל לא רק החוששים ייהנו מהיתרונות שלו. מטופלים רבים מביעים רגישות גבוהה לחומרי ההרדמה המקומית, ובמצבים אלה אין מנוס אלא לבצע טיפול תחת הרדמה. מטופלים רבים אחרים עשויים לסבול מבעיות רפואיות שונות, כך שהאפשרות לבצע טיפול אחד מרוכז תהיה עבורם נכונה יותר. אם כן, הפתרון נמצא שם, והוא אידאלי לשלל מצבים. אם אתם חוששים מביצוע הרדמה אתם יכולים לוותר עליה, ללא ספק. עם זאת, מי שהחשש מפני טיפול השיניים גדול יותר, ומי שזקוק לטיפולי שיניים בהרדמה כדי לאפשר טיפול אחד יעיל ומקיף שיחסוך שורה ארוכה של טיפולים מפרכים, זהו הפתרון המושלם עבורו.