שחזור שן

שחזור שן

שחזור שןלעיתים מתרחשים מקרים בחיים שמצריכים שחזור שן. יכולות להיות לכך מגוון סיבות, פגיעה חזקה שלא ניתנת לשחזור, אובדן שן עקב הזנחה של מצבה, או שהגיל עושה את שלו. כך או כך, שחזור שן בימינו זה טיפול רגיל למדי, ניתן לעשות שיחזור שן אחת או אפילו יותר. טופז – מרכזים רפואיים להשתלות שיניים מבצע שחזור על הצד הטוב ביותר.
מרפאת שיניים בירושלים
המטרה העיקרית בכל טיפול שיניים, כולל שחזור שן, היא להביא את מראה של השיניים והתחושה שלכם למצב האופטימאלי במינימום כאב. ניתן לבצע את טיפולי שחזור שיניים אצל כל רופא שיניים, אך מומלץ לחפש מומחה בשחזור שיניים, שעבר התמחות בת שנתיים בתחום. בטופז, אנו מתמחים בכל סוגי הטיפולים השונים המבוצעים בתהליך שחזור השיניים.

דרכים לשחזור שיניים

ישנם כמה שיטות לשחזור שיניים, תלוי במצב השיניים של הלקוח, כמו כתרים, שתלים, תותבות, גשרים ועוד.
כתרים וגשרים – במצב בו השן נפגעת ניתן להרכיב כתרים להגנה על השן מפגיעות נוספות. בדרך כלל נהוג לעשות כתרים במקרים של שיניים שבורות או מוכתמות, סתימה בשן או לאחר טיפול שורש. הכתרים עשויים חרסינה או מתכת ובטיפול נכון הם בדרך כלל עמידים מאוד. הטיפול כולל כמה שלבים, כאשר בשלב ראשון שמים כתר זמני שמגן על השן עד להכנסתו של השתל הקבוע. לאחר מכן מכינים את השתל הקבוע באמצעות יצירת תבנית של השן הפגומה ומחליפים אותו בכתר הזמני.
תותבות ושתלים – תותבות הינן שיניים תותבות המוחזקות באמצעות תפסנים לשיניים. ניתן גם לבצע השתלות שיניים במצב בו שורשי השיניים חסרים או לצורך תמיכה בשיניים תותבות וחלופיות. פעמים רבות, שתלים משמשים להצמדת השיניים התותבות ותורמות רבות לתפקודן כשיניים רגילות.

לשמור על השיניים אחרי שחזור שן:
פרט חשוב נוסף שילמד אתכם הרופא המטפל, הוא ההתנהגות הנדרשת לאחר שחזור שן.
למרות שההרדמה עוברת לאחר שעתיים, ביממה שאחרי טיפול שחזור שן מומלץ לחשוב טוב מאוד מה אוכלים, על מנת שאזור הטיפול לא ייצבע או יזדהם. לאחר טיפול שחזור שן מומלץ לאכול רכיבים טבעיים וללא צבעי מאכל.

רוצים לדעת עוד? אנו מזמינים אותכם לפגישת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות? צוות טופז עומד לשירותכם וישמח לענות על כל השאלות!

חייגו אלינו עוד היום 4990* או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם עם את כל הפרטים.

העולם התקדם – כך גם רפואת השיניים!

שינוי גודל פונט
ניגודיות
גלילה לראש העמוד