השתלת שיניים בטכנולוגיה מתקדמת

תהליך השתלת שיניים

תהליך השתלת שיניים מורכב ממספר שלבים עיקריים וכולל החדרת השתלים, תקופת קליטת השתלים, מידות והלבשת כתרי חרסינה. בתום תהליך של השתלת שיניים תוכלו לחזור לתפקוד מלא ותיהנו שוב מחיוך בפה מלא, מאכילה, לעיסה ותחושת טעם מלאה של האוכל.

שלב ראשון- החדרת שתלים דנטליים.

התהליך הוא תהליך כירורגי ומתבצע תחת הרדמה מקומית או הרדמה מלאה (כללית) בחדר ניתוח עם צוות רפואי מוסמך. הרופא מחדיר שתלים דנטליים העשויים טיטניום ללסת של המטופל ו"קובר" אותם בתוך החניכיים (בהתאם למקרה). תפקידו של השתל שהוחדר לשמש כיסוד לכתר יולבש עליו בעתיד.

שלב שני- תקופת החלמה וקליטת השתלים.

לאחר החדרת שתלים דנטליים ישנה תקופת החלמה/ קליטת השתלים שנמשכת בין 3 עד 8 חודשים מיום ההשתלה בהתאם למקרה.

שלב שלישי- חשיפת השתלים.

לאחר קליטת השתלים מתבצעת חשיפת השתלים לצורך לקיחת מידות לכתרים שיולבשו בעתיד על גבי השתלים.

שלב רביעי- הלבשת הכתרים.

בראש השתל קיימת הברגה פנימית שעליה יורכב מבנה וכתר חרסינה שנראה כשן טבעית חדשה. הלבשת הכתר באופן סופי תתבצע רק לאחר שהשתל ייקלט באופן מוצלח.

שיקום הפה בכלל והשתלת שיניים בפרט הינו טיפול מתקדם וחדשני שרק רופאי שיניים וצוות מיומן ובעל ניסיון ומקצועיות יוכלו לבצעו בצורה הנכונה, בטוחה והטובה ביותר. על כן, לא כדאי להתפשר ויש לפנות אל מרפאות רשת טופז אשר מובילות בתחום בכדי לעבור את השיקום בהצלחה רבה. למעשה כשמדברים על שיקום פה מדברים כמעט על כל סוגי טיפולי השיניים המוכרים, בין הפשוטים ביותר כגון: הלבנת שיניים, ביצוע סתימות ועד לטיפולי שיניים מורכבים כגון: גשרים לשיניים, השתלות שיניים, כירורגיה פה ולסת ועוד. רשת  טופז חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע להענקת טיפול אישי, מיומן ומקצועי בעל תוצאות טובות לשביעות רצון המטופל. הצוות המעולה שלנו כולל: רופאי שיניים, סייעות, שינניות וצוות אדמיניסטרטיבי מלא אשר ילווה אתכם אישית בכל שלבי הטיפול עד לשיקום פה מלא. במהלך הדרך יעזרו הרופאים וצוות העובדים בטכנולוגיה המתקדמת כדי להמחיש לכם בתכנת הדמיה את כל אחד משלבי הטיפול עד לתוצאה הרצויה, כך שאתם כמטופלים שותפים מלאים בשלבי הטיפול ובכך הפחדים והחרדות נעלמים כלא היו.

אנו ברשת טופז שמנו לעצמנו למטרה לספק שירותי שתלים דנטלים מהמקצועיים בארץ, עם צוות מקצועי, מנוסה ועם הרבה סבלנות. מרפאות טופז הן מהמעודכנות ביותר בישראל בכל הקשור לציוד טכנולוגי, מכשור רפואי מתקדם וטיפול איכותי. הפתרונות הטכנולוגיים והקדמה מאפשרת כיום גם הקלה על מחיר הטיפולים שכן כל פעולה כיום יכולה להיעשות בדיוק מדעי, במהירות ובהליך שיקום מהיר. דבר זה מעניק לכל מטופל את האפשרות להגיע לשיקום פה חלקי או מלא ולצאת תוך כמה שעות הביתה, עם חיוך גדול.

רוצים לדעת עוד? אנו מזמינים אותכם לפגישת ייעוץ מקצועי ללא עלות וללא התחייבות? צוות טופז עומד לשירותכם וישמח לענות על כל השאלות!

חייגו אלינו עוד היום 4990* או השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם עם את כל הפרטים.

העולם התקדם – כך גם רפואת השיניים!